دسته‌ها
محصولات پر فروش

مجسمه کرگدن برنزی

مجسمه کرگدن برنزی

استفاده از نماد حیوانات در زندگی انسان ها به قبل از تاریخ برمی گردد زمانی که بشر در غار زندگی میکرده و از این نماد ها بر روی دیواره های غارها نقش و نگارهایی را حک می نموده تا از آن برای اطلاع رسانی و هشدار و توصیف محیط پیرامون خود استفاده نماید که این نقش و نگار رفته رفته حالاتی پیدا کرده که در بعضی از موارد حیوانات حالت تقدس و با ارزشی پیدا کرده اند و نماد و سمبل آن حیوان نمایانگر یک توصیف انسانی بوده است. کرگدن ها از دوران باستان بر روی کره زمین زندگی میکرده اند. این حیوانات همواره مورد نکوهش انسان‌ها بوده اند و به همین دلیل تصاویر آن روی صخره‌ها و دیوار غارها به چشم می‌خورد که دربالا به آن اشاره شد.

حال ما نیز با تلفیق این  نماد ها در آثارهنری برای شما عزیزان و سروران گرامی این امکان را فراهم نمودیم که شم عزیزان تندیس و مجسمه هایی از این قبی را در محل زندگی خود قرار داده و جلوه خاص و زیبایی را به محیط زندگی و یا حل کار خود ببخشید .

محصولی که در این مطلب قصد معرفی آن را به شما داریم برگرفته شده از نماد یک حیوان عظیم و قدرتمند به اسم کرگدن بوده است. کرگدن عموما نماد سرسختی و در گاهی ادبیات غرب نشانه تمول و سلامتی نیز بوده است. این حیوان زیبا و بسیار قوی دارای زیبایی خاصی است که ساخت این مجسمه را بسیار منحصر به فرد کرده است . صنعتگران و تلاش گران متخصص ایرانی با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا با تمام ظرافت  سعی و تلاش خود را نموده اند تا محصولی بسیار محکم مقاوم و بسیار ظریف و زیبا را به ارمغان آوردن تا زیبایی بخش خانه های شما باشد.

حال با پیشرفت تکنولوژی تلفیق نماد ها و سمبل های حیوانی این امکان را برای ما فراهم اورده تا بتوانیم از آنها برای جلوه و زیبا کردن منازل شما استفاده نمایید این محصول که از آلیاژ برنز ساخته شده است دارای ارزش مادی و مالی بالایی نیز بوده است ک علاوه بر زیبایی و طرافت از ارزش مالی نیز برخوردارخواهد بود و شما با هزینه کردن مقداری پول علاوه بر زیبا کردن محل کار و منزل خود میتوانید به شکلی سرمایه گذاری گونه نیز اندیشه نمایید .

گروه مهندسی شرکت تندیس برنز این محصول بسیاز زیبا و شیک به سر تا سر ایران ارسال می نماید تا زیبایی خانه شما را دوچندان نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *