دسته‌ها
اسب برنزی

مجسمه اسب زین دار پرشی برنزی

مجسمه اسب زین دار پرشی

امروزه مجسمه ها جزو یکی از اجزای جدایی ناپذیر دکوراسیون منازل ما هستند و ما می توانیم از آنها در دکوراسیون منازل و محل کار خود استفاده نمایید . مجسمه اسب زین دار پرشی از آلیاژ برنز ساخته شده است که از ارزش بالاتری برخوردار است. شما می توانید با سفارش این محصول محیط کار خود را زیبا و دلنشین نمایید . زندگی بسیاری از ایرانیان از دیرباز با اسب در آمیخته بوده است و اسب جزو یکی از مهمترین دارایی های خانواده اصیل ایرانی بوده و حتی از این حیوان نجیب در جنگاوری ها استفاده های رزمی میکرده اند.

این محصول بسیار زیبا نماد قدرت سرعت شهرت و سنبل های بسیاری بوده است و با قرار دادن آن در محل مورد نظر خود می توانید ازاین سمبل ها استفاده نمایید.

مجسمه اسب زین دار پرشی برنزی با ظرافت کامل و تمام ساخته شده است و بر روی یک پایه قرار داده شده است  تا شما بتوانید آن را در حر محلی که مورد نظرتان است قرار دهید. مجسمه اسبی که عکس آن را در بالا مشاهده می نمایید با ظرافت و دقت تمام کار شده است و  کنده کاری های آن زیبایی کار را دو چندان نموده است .

آلیاژ به کا رفته درون این محصول همانگونه که در بالا به آن اشاره شده است از برنز کار شده که کار کردن با این آلیاژ از ارزش مالی بالایی برخوردار بوده و مجسمه را از نظر مالی هم در ارزش بالاتری قرار داده است، شما در آینده اگر مایل به فروش این مجسمه هم بوده اید می توانید به راحتی آن را به فروش برسانید تا از ارزش مالی و ریالی آن استفاده نمایید . گروه مهندسین تندیس برنز با ظرافت و دقت تمام این اشیا را طراحی کرده اند و آنهار را می سازند. شما سروران گرامی با حمایت از شرکت های ایرانی میتوانید چرخ صنعت ایران را به گردش در آورده و از جوانان ایرانی حمایت نماید .

گروه مهندسی شرکت تندیس برنز این محصول بسیاز زیبا و شیک به سر تا سر ایران ارسال می نماید تا زیبایی خانه شما را دوچندان نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *