دسته‌ها
اسب برنزی

مجسمه اسب برنزی ایستاده پرشی پایه سنگی

مجسمه اسب ایستاده پرشی پایه سنگی

گروه تندیس برنز با معرفی یکی از بهترین محصولات خود  مجسمه ای جدید از اسب دوباره نظرها را به خود جلب کرده است . این مجسمه که به شکل مینیمال طراحی شده است، مجسمه اسب بدون زین است که الگوی رهایی و آزادی را بیانگر می‌شود و می توان آن را نماد سرکشی و اسبی آزاد نام گذاری کرد. این مجسمه برنزی زیبا قابلیت قرار گرفتن در دکورهای کوچک مانند میز کار را نیز دارد، همچنین می شود از آن به عنوان کادویی بسیار شیک یاد کرد. این محصول که با تلفیق فلز و سنگ ساخته شده است دارای زیبایی بسیار شیک و بی نظیری بوده است . در قسمت زیرین این محصول از سنگ های سیاه رنگی استفاده شده است که زیبایی ان را دو چندان کرده است.

از نماد اسب در فنگ شویی چیزی باید گفت که در فنگ شویی تصویر اسب انرژی موفقیت، شهرت ، آزادی و سرعت را به ارمغان می آورد و می توان از آن الهام گرفت. البته، این ها احساساتی هستند که اکثر ما در حال حاضر با انرژی اسب ارتباط دارند. و در واقع، تمام نمادهای فنگ شویی از انرژی ذاتی استفاده می کنند که ذهن با یک نماد خاص مرتبط می شود تا انرژی آن را تحریک کند . در این محصول شما با تصویر اسبی سرکش رو به رو هستید که بر روی 2 پای خود ایستاده است .

سایر ویژگی های نشان دهنده اسب ها عبارتند از: رفاه، حرکت رو به جلو یا تحرک، ارتقاء یا رشد، وفاداری، استقامت و موفقیت یا پیروزی. تصویر مشخصی از اسب ها و تعداد اسب های نشان داده شده نیز دارای اهمیت نمادی هستند.  تیم گروه مهندسی شرکت تندیس برنز با در نظرگیری تمام زیبایی های مجسمه اسب ایستاده پرشی پایه سنگی را به شما معرفی می کند  تا زیبایی بخش نمای محل کار و خانه شما باشد .

گروه مهندسی شرکت تندیس برنز این محصول بسیاز زیبا و شیک به سر تا سر ایران ارسال می نماید تا زیبایی خانه شما را دوچندان نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *